środa, 12 sierpnia 2015

Klub Matek Swatek Operacja: LONDYN Ewa StecKlub Matek Swatek
Operacja: LONDYN

Ewa Stec


Klub Matek Swatek powraca. Tym razem w wielkim stylu wkracza z Krakowa do Londynu .Wydarzenia rozgrywają się rok po tych opisanych w pierwszej części . Celem wyprawy jest zeswatanie  Alicji oraz Igora. Niestety na nowym terytorium działania nic nie jest łatwe i takie oczywiste jak by się chciało. Wszystko zaczyna się w chwili, gdy rozhisteryzowana matka Alicji wpada do biura KMS błagając (ładną sumą pieniędzy), aby zeswatały one jej córeczkę z Igorem synem jej znajomej. No dobrze, ale w czym problem? Otóż oboje znajdują się na emigracji w Londynie, a to wymaga zmiany zwyczajowego planu działania, nie ma rodzicielki, która upozoruje spotkanie. Krystyna zupełnie nas zaskoczy wkraczając do akcji w terenie nieźle sobie radząc jako swatka, pracownik Pubu jak i agentka jaskółka. Danuta nie przestaje palić. Beata Romantowska uczy się angielskiego i ostro działa w agencji. Spotkamy nawet Janinę vel Madame Klara Widzącą, która również wyjechała za pracą na emigrację. A Jadwiga cóż ma nadzieję na spotkanie agenta Conana, lecz nie wszystko układa się pomyśli szczególnie jeśli „przeznaczenie” nie uwzględni planów innych osób. 
Nikt nie jest tym za kogo się podaje i czas ucieka a miłość nie czeka. Dopada w najmniej spodziewanym momencie i mąci plany Matek Swatek, lecz one z uporem o nią walczą ,bo szczęście jest najważniejsze.

Polecam serię dla wszystkich lubiących zagadki i intrygi oraz romans w tle. Stanowczo łamie ona zasadę, że druga część musi być gorsza od pierwszej. Świetny humor sympatyczni bohaterowie, których zapamiętuje się na dłużej (nawet tych złych)stawia książkę w bardzo dobrym świetle. Nikt mi już nie powie, że „Klub Matek Swatek” to jakąś babska powieść bo nią nie jest. Wciąga jak najlepszy kryminał z główną rolą kobiecą . Nie ma tu Bonda, ale za to cztery panie w wieku menopauzalnym ,które go godnie zastępują.
Cykl:                                                                                                                                 Klub Matek Swatek (tom 2) 
 Seria:                                                                                                                              Otwarte dla Ciebie. Romans Wydawnictwo:                                                                                                             Otwarte
data wydania
ISBN
9788375151480
liczba stron
384
język
polski

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Witaj czytelniku :)
Będzie mi miło jeśli skomentujesz powyższy post.